Adıyaman Çelikhan Tütünü Online Satış

26/07/2013 0 ile admin

Son sigara zammından sonra o kadar canım sıkıldı ki, şuradaki yazımda hükümete verip veriştirdim. Kızsam da kızmasam da, tiryaki olduğum için içmeye devam ediyordum. Zaten hükümet de bunu bildiği için yapıyor bu zamları herhalde.

Geçtiğimiz günlerde bir yakınım, kendi sigaralarını hazırladığını ve kullandığı tütünün, hazır sigaralardan çok daha güzel olduğunu söylerek bana bir tane ikram etti. Gerçekten şimdiye kadar içtiğim an güzel sigaraydı desem yalan olmaz herhalde.  Adıyaman Çelikhan tütünüymüş… Elindeki tütünlerin bir kısmına el koydum. Yaklaşık 10 gün kadar hiç hazır paket almadan sadece bu tütünden içtim. Sonra bitince tekrar hazır paket sigaraya döndüm ancak gerçekten hiç hoşuma gitmedi. Resmen odun içiyormuşuz.

Ancak beni Adıyaman Çelikhan tütünüyle tanıştıran bu arkadaşım yurt dışına çıktı. Kısa vadede görüşemeyeceğiz. Adıyaman tütününü piyasada araştırdım. Aldım denedim vs ama yok. Adıyaman çelikhan deniyor ancak benim elime ilk geçen tütünle bir ilgisi yok.  Sonra internette biraz araştırdım ki bu Adıyaman Çelikhan tütünü gerçekten çok kaliteli bir tütünmüş ve gerçeğini bulmak bazen zor olabiliyormuş. Tıpkı benim tecrübe ettiğim gibi.

Adıyaman Çelikhan’a gitmeye de müsait olmadığımız için oturup böyle bir yazıyla gerçek Adıyaman Tütünü Satıcılarına ulaşmak geldi aklıma.

Evet sevgili tütün satıcıları, elinizde gerçekten Adıyaman Çelikhan tütünü varsa bana, yukarıda görülen “Bana Ulaşın” linkinden ya da bu yazının altına yorum yazarak ulaşın lütfen. Ancak uyarıyorum, gerçekten Adıyaman Çelikhan tütünü olacak. Elimde az miktarda kaldı, numune olarak tutuyorum. Bununla karşılaştırıyorum. Piyasadaki rastladğım diğer tütün satıcıları gibi alakasız tütünleri bana Adıyaman Çelikhan tütünü diye satmaya çalışanları BURADA REKLAM EDERİM. Hem iyi anlamda hem kötü anlamda… Baştan uyarayım ki sonradan bozuşmayalım. Ha bir de tütün temiz olacak, çerçöp olmayacak.

Çok satın almayacağım. ayda bir kilo kadar alırım herhalde, eş dost vs isteyen olursa onları da yönlendiririm en fazla…

Hadi bakalım, son ümidim bu yazı. Bu nedenle kendi bloğumu dahi kötü emellerime alet ediyorum  Tiryakilik ne kötü bir şey görüyorsunuz. En iyisi hiç içmemek. Ayrıca sigara öldürür, öldürmezse süründürür, hamilelerin çocuğuna zarar verir. En kötüsü sizi esir alır ve bırakması zordur. İçmeyin…

Tütün içecekseniz, adıyaman tütünü ve özellikle de çelikhan tütünü tavsiye ediyorum

Saygılar