Adıyaman Tütünü Kaliteli Tütündür.

08/05/2014 0 ile admin
Adıyaman Tütününün Kurumasını Önlemek

Adıyaman Tütünü & Çelikhan Tütünü

En kaliteli tütün adiyaman tutunu ve  çelikhan tutunudur

Kaliteli tutun fiyatından anlasılmaz rengınden kokusundan içiminden anlaşılmaktadır

Rengi cilalı parlak ve içimi çok güzeldir adıyaman tütünü ve çelikhan tütünü 

 Adıyaman tutunu celikhan sarmalık tütünün dünyanın en kaliteli tütünü olmakla ön yapmiş bir tütündür

Adıyamanın Çelikhan yöresinde yetişen ve dağ kesimlerde dahada kalite oraninda artış gösteren dünyanın en kaliteli tütünleri arasında yerini alan bir tütündür.

Adıyaman Tütünü içmek ayrıcalıktır. Adıyaman tütünün rengi kokusu ve içimi sigara kıyaslarsak yok böyle bir içim aslında dağ Tütünleri için genelde Bal kokulu tütün derler.

Adıyaman Tütünü birde Aromalandırıp içen tiryakiler var bunun sebebi ise içtiğinizde etrafınızdakiler rahatsız olmasın ve etrafınızdakileri çok güzel bir çikolata aroması havası katsın.

Adıyaman tütünü Aslında Bitlis tütün yada izmir tütünü ile kıyaslamak doğru olmaz çünkü izmir tütünü fabrikada işlemlerden geçmeden içmek demek insanın kendini öldürmesi demektir. içilmez zaten. Ama Adıyaman Tütünü tarladan bıçağa ordan içime hazır. Böyle birşeydir işte Adıyamanın güzel tütünü:)

Tütünü her türlüsü zehirler tabiki Ama bırakamıyorum diyorsanız ne içtğimizi bilmek birazda olsa güzel olur bence doğru yerden doğru tütünü almak Yani orjinal ve organik dağ Tütünü içmek için bizimle irtibaata geçiniz.