Adıyaman Tütünü Nerede Satılır ?

26/07/2013 0 ile admin

Bu günkü yazımda Adıyaman tütünü nerede satılır, adıyaman tütünü nasıl anlaşılır, Adıyaman Çelikhan tütününün farkı Nedir, Adıyaman tütününü nasıl alabilirim, Adıyaman Tütününü nereden alabilirim, Kaçak tütün nedir, neden Kaçak tütün satılır, kaçak tütünün zararları, kaçak tütün ve kaçak tütün satışı hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacam.

 

Evet Türkiyede bir çok şehirde genellikle ufak dükyanlarda,toptancılarda, mahalle aralarında Adıyaman tütünü veya Çelikhan tütünü adı altında çok kötü tütünler satılmakta ve insanlar arasında meşhur çelikhan tütününün kaliteli değilde kalitesiz olduğu şeklinde yanlış bir anlaşılma meydana gelmektedir. Halbuki satılan bu tütünlerin büyük bir kısmının Adıyaman Çelikhan tütünüyle hiç bir alakası bulunmamaktadır.

Bizde kendi ürettiğimiz tütünü internet üzerinden online olarak satışa sunup türkiyenin heryerine şu an gerçek çelikhan tütününü ulaştırmaya çalışmaktayız. Böylelikle hem insanların çelikhan tütününü görmesini hemde kendi şehirlerinde aldığı tütünle karşılaştırmasını sağlamaya çalışmaktayız.

Sitemizde sizinde göreceğiniz gibi yorumları takip ederseniz tütünün farkını anlayacaksınızdır.

Adıyaman dışında satılan yerlerdeki tütünün boğazı yakması, sert olması ve zevk vermesinin temel nedeni kar amacı güdülerek en kalitesiz tütünün en ucuza satılmasının  çalışılmasıdır. Halbuki tütün fiyat elbette önemlidir ama tütünde fiyattan daha önemli şey ise kalitedir.

Adıyaman çelikhan tütünü almak istiyorsanız lütfen bunu direk Adıyamandan temin edin.

Saygılarımızla.