tütün dükkanı

Adıyaman tütünü satış noktası açmak

09/02/2015 0 ile admin

Tütün sektörü birçok kişinin geçimini sağladığı bir iş kolu haline geldi. Son zamanlarda bu sektöre yönelen birçok kişiyi gördük. Bunun temel sebeplerinden biride sigara zamlarıdır. Sigaraya yapılan zamlardan sonra tütüne olan talep iyice arttı. Türkiye’nin en kaliteli, içimi en güzel tütünüde Adıyaman Çelikhan Tütütünü olduğu için bizim satışlarımızda da patlama yaşandı diyebilirim. Zaman zaman siparişleri yetiştirmekte zorluk çektik.

Bizim satışlarımızın yanında bayilerimizde de satışların arttığı haberini aldık. Bugün Türkiye’nin birçok yerinde bizde aldıkları tütün ve tütün mamülleri ile tütün shop işletenler var. Gönderdiğimizadıyaman tütününe talebin çok olduğunu belirtiyorlar. Bizim tütünleri ilk defa içenler, daha önce adıyaman çelikhan tütünü diye aldıkları tütünlerin bunla alakası olmadığını söylüyorlar. Dışarıda kalitesiz ve kötü tütünlerin satış yapmak amacıyla Çelikhan Tütünü adı altında satışdığını bizde biliyoruz.

Eğer sizde tütün dükkanı işletmek istiyorsanız bizimle iltişime geçebilirsiniz. Bir tütün dükkanında bulunması gereken her türlü ürünü temin edebiliriz.