Adıyaman tütünü Satış

18/04/2014 0 ile admin

Adıyaman Tütüncülük kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin 81 iline kaliteli Adıyaman Tütünü‘nü ulaştırma başarısında bulunmuştur. Gönderdiğimiz tütünün her zaman arkasındayız. Bu güne kadar tütün kalitesi hakkında hiç şikayet gelmedi diyebiliriz. Adıyaman Çelikhan Tütününü içenlerin büyük bir bölümü kendi çevrelerindekilere de tavsiye ediyorlar ve bu kişilerde bizi mutlaka arayıp tütün istiyorlar. Biz Adıyaman Tütünü’nün kalitesine o kadar güveniyoruz ki beğenmediğiniz taktirde tütünü hemen yenisiyle değiştiriyoruz.

Adıyaman Tütünü Çeşitleri

Adıyaman Tütüncülük olarak elimizde 8 farklı sertlikte ( orta-hafif-sert içim) Adıyaman Tütünü olup bunların yanında Captain Black aromalı (çikolata aromalı) tütün, pipo tütünü ve küba tütünü (kendi üretimimiz) satışlarınıda yapmaktayız.

Adıyaman Tütünü Fiyatları

Toptan ve perakende tütün fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Adıyaman Tütünü Perakende Satış Fiyatları

  • Aşağıdaki fiyatlar 1 kg fiyatlarıdır.

  • Süper İçim Adıyaman Tütünü 80 TL

  • Standart Kalite Adıyaman Tütünü 50 TL

  • Standart Kalite Çelikhan Tütünü 50 TL

  • Captain Black Harmanlı Adıyaman Tütünü 60 TL

  • Pipo Tütünü 60 TL

  • Küba Tütünü 80 TL

Adıyaman Tütünü Toptan Satış Fiyatları

Bizimle tanıştıktan sonra tütün shop kurup tütün satışı açan bir çok kişi oldu. Eğer sizde toptan tütün satışı yapıyor yada yapmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edip toptan tütün fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Toptan tütün fiyatları 14 TL ile 45 TL arasında olup birçok çeşidi olduğu için hepsini buraya yazamayacağım. Satış sorumlumuz İhsan Parlak’ı arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Adıyaman Tütünü Mamulleri

Bizim amacımız sadece Adıyaman Çelikhan Tütünü satmaktı ama müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tütün mamulleri satışınada başladık.

  • Boş Filtre çeşitlerimiz kalitesine göre 5Tl ile 10 TL arasındadır.
  • Sigara tabaka çeşitlerimiz kalitesine göre 5 TL ile 10 TL arasındadır.
  • Sigara Sarma Makinesi çeşitlerimiz kalitesine göre 5 TL ile 10 TL arasındadır.

Bizim Farkımız Ne?

Biz tütünlerimizi kendimiz ekip biçiyor ve müşteriye yine kendimiz satıyoruz. Böylece 1. kalite Adıyaman Çelikhan Tütünü sizlere en ucuz şekilde ulaşmış oluyor. Bugüne kadar tütünümüzü içip sigarayı bıraktığını söyleyen bir çok müşterimiz oldu. Sitemize girip bütün müşteri yorumlarını görebilirsiniz. Adıyaman tütünü ile ilgili şikayetler yok denecek kadar az. Tütünün sertliği konusunda bazen şikayet alıyoruz, bu durumlarda ise tütünü hemen yenisiyle değiştiriyoruz. Eğer tütünümüzü hala beğenmediyseniz paranızı iade ediyoruz. Sizde Adıyaman Tütününü denemek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.


Mahsun Tütüncü

0532 704 8569

http://adiyamantutunu.org