Boğaz Yakmayan Adıyaman Tütünü

14/01/2015 0 ile admin

Ben tütün almak istiyorum ama 1 kg çok. 2 kişiyiz o sert veya orta sertlikte tütün içiyor, bende orta veya hafif. Boğaz yakmayacak bişi arıyoruz. Ben hd blue içiyorum bu aralar. Yeni başladım tütüne ama boğazımdan geçerken mesela böyle sanki taş yutuyorum gibi geliyor. Arkadaşımda luck strike içiyor. Az miktarda alamaz mıyız? Mesela 10ar liralık 2 ayrı tütün ben captain blackli olanı da merak ediyorum. Mesela 5 liralık hafif 5 kiralık captain blackli 10 liralık sert olmak üzere 5er liralık 2 tanede filtre kargo ne kadar tutar?


Normalde 1 kgden az tütün göndermiyoruz. Çünkü yolda kuruyup tadı bozulabiliyor bazen. Ama bu seferlik size yarımşar kiloluk gönderebiliriz. Dışarıdan aldığınız tütünlerin boğazınızda ağrı yapması normaldir. Çünkü dışarıda Adıyaman Tütünü ile alakası olmayan tütünleri Adıyaman Çelikhan Tütünü adı altında satmaya çalışan birçok kişi var. Birçok müşterimiz bizim tütünlerimizi içtikten sonra şimdiye kadar Adıyaman Tütünü diye aldıkları tütünlerin gerçektende bu tatdan uzak kalitesiz tütün olduklarını dile getirdiler.

İsterseniz içtiğiniz sigaraya yakın tütünlerden yarımşar kiloluk gönderebiliriz. Yanına da numunelik captain black harmanlı tütünden ekleriz. Denemiş olursunuz. Sipariş vermek isterseniz numaranızı sağ kısımdaki sizi arayalım kısmından bırakmanız yeterli olacaktır. Sizi en kısa sürede arayıp siparişlerinizi kargoya veririz.