Çelikhan tütünleri 2014 Hasat dönemi

08/07/2014 0 ile admin
Çelikhan Tütünü

Yeni sezon Tütün

Adıyaman tütüncülük olarak yeni sezon tütünlerimiz bu hafta içinde hazir olacak. 2014 yılının ilk tütünlerinin hasadına başladık. Bir kaç gün içinde yeni sezon tütünlerimiz kıyılmış bir şekilde raflarda yerini alacak. ve tiryakilerin kullanımına hazır olacak. bu sene tütünler beklendiğinden daha güzel olacak gibi çünkü gerek renk gerek kokusu gerçekten çok güzel 2014 tütünleri.

07.07.2014 tarihi itabariyle hasat işlemleri başladı ve bir kaç gün içinde tütünler kıyılmış halde adıyaman piyasasında ve türkiye genelinde satışı sonulacak. Her damak tadına hitap eden tütünlerimizi kendi tarlamızda kendi bıçağımızda müşteriye hazır halle getiriyoruz. Tütünlerimiz kesinlikle hiçbir katkı maddesi içermiyor. Adıyaman yöresinin en güzel tütünlerini hazrılamak bize ayrıca mutluluk vermektedir.

Öyle umuyorumki bu sene tütünlerimiz her sene olduğu gibi siz değerli müşterimizin damak tadına hitap edecektir. Ayrıca zengin tütün çeşitlerimiz mevcuttur. Herkesin damak tadı farklı olduğu için herkese hitap eden tütün çeşitlerimiz var orta sert yada hafif vb. çeşitlerimiz kıyılmış halde raflarımızda yerini almaktadır.

Adıyaman Tütünü keyfini almak için telefonlarımız 0542 542 74 84 – 532704 8569