küba tütün ve adıyaman tütünü

24/04/2014 0 ile admin

Küba Tütünü Çelikhan Tütünü Adıyaman tütünü karışımından oluşmaktadır…

Küba TütünüAdıyaman tütünü tamamen doğal olduğu için İçildiği zaman ağızda kötü bir koku bırakmaz içimi boğazınızı yakmaz dumanı sizi rahatsız etmez hazır…

üstat bu küba tütününün özeliği nedir ki fiyatı 80 TL.Sizinkine benzer bir sitede Küba tütünü için Adıyaman ve Çelikhan Tütünlerinin karışımı ve aromalısı denmekte.doğru mudur? Öyle ise captain black harmanlı tütününüzden ne farkı var?
teşekkür ederim.

ÇElikhan Tütünü : Küba Tütünü Çelikhan tütünü ve adıyaman Tütününün Karışımı captain black tütünüden farkı ise Captan black aroması sonradan tütüne kariştirılarak elde ediliyor. Ama küba Tütünü Tütün yaprak halinde iken aroması veriliyor ve işleniyor. Ama küba Tütünü sıradan tütünle degilde özel Yapraklardan işlenmekte içime hazir halle gelmektedir. tşk.ederim. Son olarakta Küba Tütünü ismini ve Yaratıcısı benim :)

Adıyaman Tütünü ve çelikhan Tütünü içicisi iseniz eğer bizden tütün almadan tütünün ne olduğuna karar veremesiniz. Tütün bizim işimiz tütünde türkiyenin ilk ve tek firmasıyız.. Türkiyenin her yerine il ve ilçelere kargo ile adıyaman Tütünü çelikhan Tütünü gönderimi yapıyoruz..