Adıyaman tütünü Parlement Tütünü

24/06/2014 0 ile admin

Yeni tütün kullanıcılarının birçoğu istediği kıvamda tütün bulamamaktan şikayetçi olur. Gerçektende sigarayı bırakıp tütüne başlayanların istediği kıvamı tutturması zor oluyor ve bu yüzden tütün içmekten vaz geçiyorlar. Oysa her sigara tadında tütün bulmak mümkündür. İsterseniz bunu biz sizin yerinize yapabiliriz. Siz içtiğiniz sigaranın markasını bize söyleyin biz size o kıvamda Adıyaman Tütünü gönderelim. Gönderdiğimiz tütünün içtiğiniz sigarayı bıraktıracağına eminiz.  Önceden  Parliament içen bir çok müşterimiz var. Gönderdiğmiz  Parliament kıvamında tütün sayesinde sigarayı bırakıp tütüne başladılar. Artık amerikan malı sigaralara onlarca lira vermiyorlar. Sadece 50 liraya  Parliament kıvamında Adıyaman Tütünü içiyorlar. Eğer sizde  Parliament tütünü istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yan taraftan numaranızı göndermenizde yeterlidir. Biz sizi ararız. İşte tütün içen bazı müşterilerimizin yorumları:

Özkan Polat

Yıllarca Kısa Wins*** kapaklı içtim. Aylık 400-500 tl sigaraya para veriyordum.Bu da bana fazla geliyordu.Her ay o kadar parayı kül edip atıyordum.Sonra tütün içmeye karar verdim.Hayatımda tütün hiç içmemiştim ve kaliteli tütün nedir ,nasıl anlaşılır ,nereden alınır bilmiyordum.İnternette araştırmaya başladım ve bu siteye geldim.İhsan kardeşimle tanışmam bu vesile ile oldu. Hemen kendisine durumumu anlattım .Bana ertesi gün hemen kargoya tütünü hazırladı gönderdi.İçtiğimde çok şaşırmıştım .Bana çok ama çok hafif gelmişti.İş yerindeki arkadaşlarım da benimle aynı fikirdeydi.Velhasılı içemedim.Tutmuyordu ,doyurmuyordu.Hemen İhsan kardeşime telefon açtım ve tütünün çok hafif olduğunu ,beni doyurmadığını belirttim.Wins*** gibi tütün istedim.Bana hemen hazırlayacağım dedi.Hiç şüphen olmasın hemen gönderiyorum yarın dedi ve dediğini de yaptı.Sonraki gün ikinci tütünüm elime geçti.Hemen kargodan aldım ilk işim iş yerime gitmek oldu .Arkadaşlarım da bekliyorlardı.Açtık birlikte ve hemen sarmaya başladık.Yemin ederim ilk içtiğimizde oda duman altı olmuştu .5 arkadaşım da içti ve hepsi de bu tütün süper dedi.Ben de tam istediğim kıvamda tütüne kavuşmuştum.Çok mutluydum.Telefon açıp kendisine tütünü çok iyi bulduğumu söylediğimde telefondaki mutluluğunu anlatamam .Esnaflık,insanlık ,dürüstlük işte budur.Bundan sonra tütünümü hep İhsan kardeşimden alacağım.Kendisine herkesin huzurunda çok ama çok teşekkür ediyorum.İnanın bana bu zamanda böyle esnaf bulmak çok ama çok zor.Bir telefonla anında katkı maddesiz ,tertemiz Adıyaman tütününü hazırlayıp gönderiyor. Ne diyeceğimi bilmiyorum.Tekrardan sağol İhsan .Tekrar teşekkür ederim.

Not : 2. defa gönderdiği tütünden benden para falan da almadı .Böyle insan nerede var Allah rızası için siz söyleyin.Allah işinde bol kazançlar nasip etsin İhsanım..D.bakır’dan sevgilerimle.

mehmet

valla bize burada çöp satıp içiriyorlarmıs gercekten çok kaliteli tütün dedikleri gibi tütün resmen bal kokuyo içerken tadında bile bal var ,tütün diri diri canlı canlı böyle iyikide almışım önceden burada aldıklarımı direk çöpe attım çok teşşekkürler azizim bundan böyle sizden alıcam tütünümü (haaa keşke bıraksak hiç içmesek ama bırakamıyorsanda gidip her ay 200 300 ytl o katkı maddeli iğrenç sigaralara para vermeyin direk burdan alın)

inalgelmezgil

size çok teşekkür eiyorum 5 aydır tütün içiyorum ondan önce 25 senedir maltepe sigarası bağımlısıydım mersinde ben daha bukadar güzel ve hilesiz yani kükürtsüz tütün bulamadım gerçekten size yapılan bu güzel yorumları hakkediyorsunuz ve ayrıca çok alakalısınız sizi burda herkeşe tavsiye ediyorum iyiesnafsınız çalışmalarınızda ve işlerinizde başarılar dilerim bol kazançlar,hayırlı işler

kasımmolla

tütünümü sipariş ettim ve bugün itibari ile aldım.ilk alırken tereddüt içerisinde idim. çünkü piyasada bir sürü sahte tütün var. ilk sipariş verirken ihsan bey ilk önce tütünü gönderelim tadına bakın memnun kalmazsanız para almayacağız dedi. tabi bu durum beni şaşırttı. çünkü internet ortamında kredi kartlı ve havale yolu ile ödeme yapılır. Tabi bu durum benim güvenimi daha da arttırdı kargo geldiğinde birde ne göreyim birde ağızlık hediye göndermişler. ilk içişimde tadı biraz hafif geldi ama daha sonra muhteşem bir tadı vardı. cebimdeki winston sigarayı çekmeceme koydum. akşam kaptan black gold ile karıştırıp kavonoza koyacağım. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HERKESE TAVSİYE EDERİM. İNANIN BENDE OLDUĞU GİBİ CEBİNİZDEKİ HAZIR SİGARAYI ÇEKMECENİZE KOYDURUR.