Sarma Tütün

26/07/2013 0 ile admin

Sitemizde gezinen bir çok insan, sarma tütün,açık tütün, kaçak tütün gibi kelimelerle karşılaşmata ve bunların arasındaki farkı merak etmekte.Bu yazımıda Sarma Tütün fiyatları,Sarma Tütün Satışları,Açık Tütün fiyatları,Açık Tütün satışları,Kaçak Tütün satışları, Kaçak tütün fiyatları hakkında bilgi vermeye çalışacaz.

Aslında Bu terimlerin hepsi aynı şeyi ifade etmektedir.Ülkemizde En kaliteli tütün Adıyamanın Çelikhan ilçesinde yetişen tütün olup,sitemizde bunun online satışını siz değerli müşterilerimize yapmaktayız. Tütün fiyatları tütün kalitesine göre çok değişmekle beraber 20 – 70 tl arasında değişen fiyatlarda tütün bulma şansınız olacaktır. Ancak bir çok yerde de ifade ettiğimiz gibi önemli olan pahalı yada ucuz tütün değildir,sizin damak zevkinize uygun tütündür, bir çok insan bu şekilde yanılgıya düştüğü için tütün kullanamadığını sanmaktadır. Biz kalite standartları gereği kalitesiz tütün bulundurmayıp tek fiyat esasına göre çalışmaktayız. Tütün kilogramı 50 tl olarak belirledik.Ancak bu tek tip değil aslında onlarca çeşit tütünün fiyatıdır.

Peki size uygun olan tütün hangisidir ?

Bizi aradığınızda arkadaşlarımız sizinle yaptıkları görüşme sonucunda buna sizinle birlikte karar vermekte ve size en uygun tütünü size göndermektedir.

Ayrıntılı bilgi için lütfen websayfamızda gezinmeye devam edin.

Saygılarımızla