Tütün Tarlası Ekimi

Taklitlerimizden aldığınız tütünlerden sorumlu değiliz..

03/03/2014 0 ile admin
Adıyaman Çelikhan Tütünü orta İçim

Adıyaman Çelikhan Tütünü orta İçim

Taklitlerimizden aldığınız tütünlerden sorumlu değiliz…Read MoreNeden Derseniz çünkü son zamanlarda herkes adıyaman tütünü yada çelikhan tütünü adı altında tütün satmaya başladı. Anlayanda anlamayanda herkes dağ tütünü diye tütün satıcısı oldu buraya kadar herşey iyi güzel..

Ama bazı tütün satıcıları isim vermek ayip olur Bizim adımızı kulanarak tütün satmaya başlamış hadi adımızı kulandın kardeşim müşteriye adam akkılı tütün gönderse inanın birşey demiyecem.. Bugün izmirden mustafa demir isim bir abimiz aradı bizden tütün aldığını aldığın tütünün çamurdan farkı olmadığını ve kendisine ikinci tütün gönderdğimizi fakat o ikinci aldığı tütününde birinciden farkı olmadığını gördüğünü söyledi..

Kayıtlarımızda ismi yoktu ve hangi numarayi aradınız dedim bu tütün size 542*** *** 29 numaralı telefondan aramış çıkan şahıs telefuna Kendisini ihsan parlak olarak tanıtmış.. Ben bu şahsı cok iyi tanıyorum dedim Ama bizimle uzaktan yakından alakası yok dedim.. Kendisine Çok güzel bir tütün gönderdim.. Herkes ekmeği için sonuçta çalışıyor ama benim adımı karalayarak sanmasınki eve ekmek götürecek. Amaç Sadece para kazanmak olmamalı insan yaptığın işi Adam gibi yapacak insanları kandırarak dolandırarak kimsenin karnı duymaz bu böyledir. Bütün Tütüncü Arkadaşlarımız böyle bilsinler. 🙂