Adıyaman Tütünü - Çelikhan Tütünü

Taklitlerimizden Aldığınız Tütünlerden Sorumlu Değiliz

05/03/2014 0 ile admin

Taklitlerimizden aldığınız tütünlerden sorumlu değiliz… Neden Derseniz çünkü son zamanlarda herkes adıyaman tütünü yada çelikhan tütünü adı altında tütün satmaya başladı. Anlayanda anlamayanda herkes dağ tütünü diye tütün satıcısı oldu buraya kadar her şey iyi güzel..

Ama bazı tütün satıcıları isim vermek ayıp olur. Bizim adımızı kullanarak tütün satmaya başlamış hadi adımızı kullandın kardeşim müşteriye adam akıllı tütün gönderse inanın bir şey demiyecem. Bugün İzmirden Mustafa Demir isim bir abimiz aradı bizden tütün aldığını aldığın tütünün çamurdan farkı olmadığını ve kendisine ikinci tütün gönderdiğimizi fakat o ikinci aldığı tütününde birinciden farkı olmadığını gördüğünü söyledi..

Kayıtlarımızda ismi yoktu ve hangi numarayı aradınız dedim bu tütün size 054*** *** 29 numaralı telefondan aramış çıkan şahıs telefonda kendisini İhsan Parlak olarak tanıtmış. Ben bu şahsı çok iyi tanıyorum dedim ama bizimle uzaktan yakından alakası yok dedim. Kendisine Çok güzel bir tütün gönderdim.. Herkes ekmeği için sonuçta çalışıyor ama benim adımı karalayarak sanmasınki eve ekmek götürecek. Amaç Sadece para kazanmak olmamalı insan yaptığın işi Adam gibi yapacak insanları kandırarak dolandırarak kimsenin karnı duymaz bu böyledir. Bütün Tütüncü Arkadaşlarımız böyle bilsinler. 🙂