toptan tütün

Tütün Çeşitleri

16/02/2015 0 ile admin

Bu yazımızda Adıyaman bölgesinde yetişen ve bazı aromlarla tatlandırılan tütün çeşitlerine yer verdik. Sizde aşağıdaki rehber niteliğinde yazıyı okuyarak size en uygun tütün çeşidini bulabilirsiniz.

Çelikhan Dağ Tütünü

Çelikhan Dağ TütünüAdıyaman’ın Çelikhan ilçesinde dağların serin sularıyla yetişmiş tütünlerin içimi bir başka oluyor. Havasından mıdır suyundan mıdır bilinmez ama Çelikhan’da yetişen tütünlerin içimi bir başka güzel oluyor. İçenlerin daha önce neden sigaraya yada başka bir tütüne para vermişiz demesine neden olur bu tütün. Her tütün içicisinin mutlaka hayatında birkez denemesi gerekiyor Çelikhan Dağ Tütününü. Bu eşsiz tütünün fiyatı ise 80 TL.

Adıyaman Tütünü

Adıyaman TütünüAdıyaman’ın Çelikhan bölgesi dışında yetişen tütünlerine verilen isimdir. Her ne kadar Çelikhan dağlarında yetişen tütünler kadar olmasa da Türkiye’de yetişen diğer tütünlerden (Muş Tütünü, Bitlis Tütünü, Diyarbakır Tütünü) daha kalitelidir ve içimi bir o kadar mükemmeldir. İçerken yoğun bir duman çıkartır ve boğaz yakmaz. Bu özellikleri sebebiyle Türkiye’nin en sevilen tütünü olmuştur. Bu muhteşem tütünün fiyatı 50 TL.

 

Captain Black Aromalı Tütün

captain black harmanlı tütün

Adıyaman Tütününe harmanladığımız özel Captain Black tütünüyle elde ettiğimiz çikolata kokulu tütündür. Aroması çok iyidir ve buram buram çikolata kokar. Kahve yanında içince ayrı bir güzel olur. Kahve tiryakileri tarafından sıklıkla tercih edilen tütünümüzdür. İsteyenler için kendimiz harmanlayıp gönderiyoruz isterseniz de Adıyaman Tütünü yanında ayrı olarak gönderebiliyoruz. Bu enfes armalı tütünün fiyatı 60 TL.

Küba Tütünü

Küba TütünüTamamen kendi imalatımız olan tütündür. Kalın kıyım yaptığımız Adıyaman Tütünlerine eklediğimiz tamamen kendi üretimimiz olan aromayı harmanlayarak elde ettiğimiz tütündür. Bu tütünü üretmek kendi fikrimizdi. Deneme amaçlı birçok müşterimize gönderdik ve olumlu yorumlar aldık. Şuan birçok müşterimiz düzenli olarak Küba Tütünü alıp içmektedir. Sizinde bir kez denemenizi tavsiye ederiz. Küba Tütününün fiyatı 80 TL.