Tütün Sipariş Hatalarımız

11/03/2014 0 ile admin

arkadaşlar adamların ellerinde sigara tüpü yok galiba. yanlızca tütün istiyenlere lafım yok. tütün nasıl derseniz tadına bakmakta fırsat olmadı. neye sarmamı bekliyorlar anlamdım:). durum şu; yarım kilo karşık-yarım kilo sade tütün, iki kutuda sigara tüpü siparişi verdim. saolsunlar hemen kargolamışlar kargoya iki koli halinde vermişlerki kargo ücretide ikiye çıksın. bende biri tütün biri sigara tüpüdür diye aldım eve geldim. poşetlerden ne çıksın hepsi tütün. neyse dedik tütün iyidir.hata olmuştur. aradım arkadaşları akşam 8 gibi: hata olmuş abi kargocu poşetleri karıştırmış yarın öğlen gibi ara halledelim. tamam dedim. ertesi gün öğlen aradım hocam sen yanlızca tütün siparişi vermişsin dediler siğara tüpü yok. haydaa neye sarim bile demedim. sonuç olarak adamlar çok iyi mal satıyor. benim gibi düşmeyin sonra bir kilo diye iki kilo tütün alır o tütünü de karşınıza alır bi güzel seyredersiniz.her kese iyi akşamlar.

FİLTRE KUTULARIÇelikhan Tütünü :  Tütün Satıcısı olarak yıllardır Türkiyenin her köşesine Tütün göndermektediyiz. Bu arkadaşımız Bize mail  attı 1 Kg. Tütün istedi buraya güzel. Fakat Filitre sipariş Vermedi. İki tane yarım olacak şekilde Adıyaman Tütünü istedi. Biz bu arkadaşın pakettini sisteme geçirirken 2 defa kayıt olmuş ve aynı sipariş 2 defa gitmiş. Müşteri Her zaman haklı diyoruz.Böyle Bir hatamız oldu. Doğru ama bizde insanız sonuçta günde bazen 250 farklı adres sipariş cıkartıyoruz. böyle ufak tefek hatalarımız olabilir. Ama biz yaptığımız hataların her türlü Telafisiniz yapabiliriz. Bu arkadaş beni aradı sipariş dedimki 1 kg. Tütün 50 Tl. ücreti var. Eğer filitre istiyorsanız gönderelim. Şahlandı ve hiçbirşey istemiyorum

Dedi deyip teli yüzümüze Kapattı. şimdiDe Sitelerde Bizi karalamaya Çalişiyoruz ben bunu Doğru bulmuyorum.Tamam kabul ediyoruz size iki paket geldi fazladan bir kargo ödediniz Kardeşim güzelce anlat derdini mevzu 7 tl kargo ücretiyse size 17 Tl Gönderelim. Biz kimse kandırmak dolandırmak için açmadık bu işyerini allah bizde kimseyede haram lokma yedirmesin.

Bu Arkadaşın siparişini bizzat kendim aldim. Gerçekten siparişi iki tane yarımdı. Vay Efendim neyle içececem Tütünü. Kardeşim madem neyle içecenm  diyorsun filitre isteseydin. Kusura bakması 50 Tlye  1 kg. 4 Filitre 1 De makina gönderemem.

Bizim fiyat listemiz orda. ürünlerimiz orda olursa gerçekten istediginiz gelmedi Paranız yada ürünleriniz göndeerelir. Bu böyledir. Türkiyenin her köşesine iline ilçesine gönderim yapiyorum biri çıksın desin bu adam hakkımı yedi. Ben Bu işi Bırakacam Arkadaş.